• »

Gminna Piłka Ręczna – gimnazjalistówPoniedziałek, 27 marca 2017

    23 marca 2017r  w hali sportowej w Tymbarku  odbył się  coroczny Turniej Piłki Ręcznej gimnazjalistów.  Do turnieju przystąpiły  drużyny chłopców i dziewcząt, reprezentacje  gimnazjalne: TYMBARKU i PIEKIEŁKA.

    

                                        OSIĄGNIĘTO WYNIKI 

   chłopcy  TYMBARK  :  PIEKIEŁKO   9:14

 

I mc – PIEKIEŁKO – Trener  -  Franciszek Zoń

            Nowak Albert, Dyląg Wojciech,  Guzik Krystian, Szyrszeń Aleksander,

            Klimek Filip, Kapturkiewicz Łukasz, Kuruc Patryk, Natanek Jakub,

             Palacz Konrad, Smoroński Albert, Smoter Wiesław, Smoroński Wiesław.

II mc – TYMBARK – Trener- Krzysztof Wiśniowski

           Staśko Sebastian, Franczak Michał, Kaptur Dariusz, Faron Seweryn,

           Smaga Mateusz, Dziadoń Marcin, Kurek Marcin, Majeran Szymon,

       Czyrnek Hubert, Dziadoń Dawid, Kaptur Dariusz, Goryczka Filip, Mrózek Filip

 

                         Najlepszy Strzelec: Nowak Albert                                                                                                       

                         Najlepszy Zawodnik : Natanek Jakub

                         Najlepszy bramkarz: Smoroński Mirosław

 

  Dziewczęta   TYMBARK  -  PIEKIEŁKO    9 : 1

 

  I mc – TYMBARK – Trener  -  Barbara Janczy

         Czopek Angelika, Kordeczka Aneta, Puchała Aneta, Zwierczyk Oliwia,

         Stapińska Agata, Czernek Gabriela, Hojnor Marcelina, Trojanowska   

         Aleksandra, Wożniak Maria, Banach Marcelina,  Bulanda Aleksandra,

         Krzyściak Aleksandra, Ślusarczyk Monika.

II mc – PIEKIEŁKO – Trener – Franciszek Zoń

        Rusnak Agata, Piórkowska Weronika, Natanek Martyna , Surdziel Julia,

        Nowak Patrycja, Frączek Zuzanna, Raczek Kinga, Bokowy Krystyna.

 

                       Najlepsza Strzelczyni ; Puchała Aneta

                       Najlepsza Zawodniczka : Rusnak Agata

                       Najlepsza Bramkarka : Czopek Angelika

    

 

WÓJT GMINY TYMBARK  Paweł Ptaszek –  po zakończonym turnieju, wręczał wyróżnionym zawodnikom i zawodniczkom puchary i medale wraz  z życzeniami dalszych sportowych sukcesów.

.                    

 

Organizator: Urząd Gminy w Tymbarku

                         UKS „Olimpijczyk”,

                                                                 

zawody prowadził:   Krzysztof Wiśniowski

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark