• »

Gminna Piłka Ręczna – szkół podstawowychWtorek, 28 marca 2017

24 marca 2017r  w hali sportowej w Tymbarku  odbył się  coroczny   Turniej Piłki Ręcznej- szkół podstawowych.  Do turnieju przystąpiły  drużyny chłopców i dziewcząt,  reprezentacje  szkół podstawowych z: TYMBARKU, PIEKIEŁKA, ZAWADKI i PODŁOPIENIA. Grano systemem „każdy z każdym”.

 Po rozegraniu 12 meczy …osiągnięto wyniki

         chłopcy 

I mc – SP TYMBARK 

           Krzysztof Bulanda, Kacper Hojnor, Kamil Śliwa, Szczepan Dziadoń,

           Dawid Kapturkiewicz, Patryk Sporek, Wojciech i Szymon Urbański,

           Mateusz Grucel, Kacper Kapera, Karol Giza, Szymon Wożniak,

           Tomasz Bornowski.

 

II mc – SP ZAWADKA

          Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek, Maciej Malarz, Jakub Wołowczyk,

          Jakub Bokowy, Piotr Nowak, Szymon Brzazgoń, Krzysztof Nowak.

 

III mc – SP PIEKIEŁKO

        Kapturkiewicz Klaudiusz, Piotr Dyląg, Ignacy Kurek, Szymon Filipiak,

        Karol Kapturkiewicz, Filip Wilczek, Albert Śliwa.

 

IV mc – SP PODŁOPIEŃ

         Marcin Majda, Rafał Piętoń, Krzysztof Szewczyk, Kamil Plata, Jakub Duda,

         Dawid Banach, Kacper Rybka, Tomasz Piaskowy.

 

       Najlepszy Strzelec:  Kacper Hojnor, Marcin Goryczka, Filip Wilczek                                                                                                    

       Najlepszy Zawodnik : Szymon Urbański.

       Najlepszy bramkarz: Majda Marcin.

 

 

           dziewczęta  

   I mc –SP  TYMBARK

          Lilianna Bulanda, Julia Grucel, Katarzyna Berdychowska, Natalia Puto,

           Wiktoria Palka, Paulina Madoń, Oliwia Krzyściak, Urszula Czyrnek,

         Anna Sowa, Gabriela Gajda, Gabriela Staniec, Julia Chudy, Klaudia Wojtas.

 

   II mc –SP  PIEKIEŁKO

         Magdalena Kita, Gabriela Bubula, Marta Twaróg, Aleksandra Mrózek,

          Weronika Wieczorek, Julia Śliwa, Maria Smorońska.

 

  III mc – SP ZAWADKA

        Marzena Krzyściak, Aleksandra Jeleńczyk, Justyna Kubowicz, Ilona Nowak,

         Aleksandra Dudzik, Faustyna Surdziel, Patrycja Smaga, Katarzyna Kaim.

 

  IV mc – SP PODŁOPIEŃ

        Izabela Czernek, Anna Czyrnek, Zuzanna Kęska, Barbara Kuc, Beata Kulpa,

        Klauydia Pala, Edyta Puchała.

 

                       Najlepsza Strzelczyni ; Natalia Puto

                       Najlepsza Zawodniczka : Magdalena Kita i Anna Sowa.

                       Najlepsza Bramkarka : Marta Kita.

 

Na trenerskich „ławach” zasiadali:

        Jolanta Sawicka – SP TYMBARK

        Franciszek Zoń    - SP PIEKIEŁKO

         Beata Piętoń      - SP ZAWADKA

         Ewelina Boczoń  - SP PODŁOPIEŃ

    

WÓJT GMINY TYMBARK  Paweł Ptaszek –  pogratulował wszystkim uczestnikom turnieju, sportowej postawy, a wyróżnionym  wręczył puchary i medale wraz  z życzeniami dalszych  sukcesów.

.                    

Organizator: Urząd Gminy w Tymbark, UKS „Olimpijczyk”,

 

                                                                 zawody prowadził:   Krzysztof Wiśniowski

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark