• »

Sportowy Turniej Miast i Gmin 2017Środa, 21 czerwca 2017

Gmina Tymbark  jak co roku przystąpiła do XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin ora IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Wszystkie szkoły i przedszkola  w dniach od 26.05 do 01.06.2017 realizowały zajęcia sportowe i rekreacyjne, które zostały ujęte w sprawozdaniu końcowym. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za rozpowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz zaangażowanie rodziców do wspólnej zabawy ruchowej.  

 A oto relacje z niektórych imprez :

29.05.2016r.   -  V Gminne Biegi Przełajowe na boisku rezerwowym w Tymbarku w których starowało 64 osób  

WYNIKI  BIEGU :

Rocznik  2006  i młodsze

 

Szkoła

Dziewczęta

Miejsce

Chłopcy

Szkoła

NSP Piekiełko

Wiktoria Raczek

1

Rożnowski Jakub

Zawadka

SP Podłopień

Niemirska Gabriela

2

Raczek Filip

NSP Piekiełko

SP Podłopień

Ślazyk Ewelina 

3

Palac Kacper

NSP Piekiełko

SP Podłopień

Krzyściak Monika

4

Kubatek Bartosz

Podłopień

SP Zawadka

Nowak Ilona 

5

Kubatek Mateusz

Podłopień

NSP Piekiełko

Rusnak Anna

6

Sikoń Błażej

NSP Piekiełko

NSP Piekiełko

Duda Julia

7

Smoter Michał

NSP Piekiełko

NSP Piekiełko

Wójcik Katarzyna

8

Smoter Sebastian

NSP Piekiełko

NSP Piekiełko

Bednarczyk Julia

9

Kapturkiewicz Kacper

NSP Piekiełko

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004-2005

 

 

NSP Piekiełko

Magdalena Kita

1

Bartłomiej Kurek

SP Zawadka

NSP Piekiełko

Krzyściak Marzena 

2

Goryczka Marcin

SP Zawadka

NSP Piekiełko

Surdziel Faustyna 

3

Brzazgoń Szymon

SP Zawadka

NSP Piekiełko

Gajda Gabriela 

4

Pietoń Rafał

SP Podłopień

SP Podłopień

Bubula Gabriela 

5

Wołowczyk Jakub

SP Zawadka

SP Podłopień

Górka Emilia

6

Smaga Krzysztof

SP Tymbark

NSP Piekiełko

Piwowarczyk Oliwia

7

Duda Jakub

SP Podłopień

NSP Piekiełko

Majda Ewelina

8

Malarz Maciej

SP Zawadka

SP Podłopień

Moskal Weronika

9

Giza Karol

Tymbark

   

10

Nowak Piotr

SP Zawadka

   

11

Majda Marcin

SP Podłopień

   

12

Śliwa Albert

NSP Piekiełko

   

13

Palac Jakub

NSP Piekiełko

   

14

Biskup Bartłomiej

NSP Piekiełko

Rocznik 2001 – 2003

 

G. Tymbark

Rybka Renata

1

Wojciech Dyląg

NG Piekiełko

G. Tymbark

Elwira Rokosz

2

Filip Goryczka

G. Tymbark

G. Tymbark

Zapała Natalia 

3

Sojka Szymon

G. Tymbark

G. Tymbark

Kaleta Angelika

4

Malarz Mateusz

G. Tymbark

NG. Piekiełko

Natanek Martyna

5

Kurzeja Patryk

G. Tymbark

G. Tymbark

Kapturkiewicz Natalia

6

Staśko Sebastian

G. Tymbark

G. Tymbark

Dziadoń Julia

7

Majda Patryk

G. Tymbark

G. Tymbark

Młynarczyk Dominika

8

Gąsior Miłosz

G. Tymbark

NG. Piekiełko

Fraczek Zuzanna

9

Franczak Mirosław

G. Tymbark

NG. Piekiełko

Rusnak Agata

10

Stopka Jarosław

G. Tymbark

NG. Piekiełko

Nowak Patrycja

11

Czopek Paweł

G. Tymbark

   

12

Bednarczyk Filip

G. Tymbark

 

30.05.2017 „ Sportowa Majówka „ - zawody rekreacyjno- sportowe dla osób z niepełnosprawnością ze Stowarzyszenia „ Remedium” w których uczestniczyło 97 osób .

WYNIKI KOŃCOWE :

Strzał do bramki

Barbara Mlicka

1

Dawid Palacz

Anna Dudziak

2

Mateusz Polak

Urszula Szewczyk

3

Daniel Sułkowski

Skoki przez  gumę

Aneta Smorońska

1

Łukasz Rudź

Alicja Mamak

2

Ryszard Kęska

Angelika Rapacz

3

Wojciech Świderski

Bieg wahadłowy 4x 10m

Alicja Mamak

1

Ryszard Kęska

Aneta Smorońska

2

Łukasz Rudź

Teresa Ubik

3

Arkadiusz Lachor

Skok dosiężny

Anna Kęska

1

Ryszard Kęska

Alicja Mamak

2

Dawid Palacz

Aneta Smorońska

3

Arkadiusz Kosmal

Rzuty do kosza

Teresa Ubik

1

Maciej Krasowski

Paulina Kulig

2

Krzysztof Staśko

Alicja Mamak

3

Arkadiusz Lachor

Wieszanie i zbieranie prania

Aneta Smorońska

1

Krzysztof Staśko

Angelika Rapacz

2

Daniel Limanówka

Barbara Golonka

3

Ryszard Kęska

.„ Sadzenie ziemniaków „

Teresa Ubik

1

Arkadiusz Kosmal

Aneta Smorońska

2

Łukasz Rudź

Urszula Szewczyk

3

Ryszard Kęska

Rzut woreczkami na matę

Bożena Piaskowy

1

Kamil Skwarczek

Alicja Mamak

2

Robert Trojanowski

Anna Dudziak

3

Adam Wierzycki

Bieganie do pachołków

Angelika Rapacz

1

łukasz Rudź

Aneta Smorońska

2

Ryszard Kęska

Teresa Ubik

3

Arkadiusz Kosmal

Żonglerka piłką

Angelika Rapacz

1

Wojciech świderski

Teresa Ubik

2

Dawid Palacz

Alicja Mamak

3

Krzysztof Staśko

Bieg slalomem z toczeniem  dużej  piłki

Aleksandra Łukasik

1

Ryszard Kęska

Aneta Smorońska

2

Arkadiusz Kosmal

Angelika Rapacz

3

Łukasz Rudź

 

Klasyfikacja drużynowa  :

I miejsce :   Drużyna   „ 100% „   168 pkt.

Opiekun : Anna Sukiennik

                                                Bożena Piaskowy, Paulina Kulig, Anna Kęska, Anna Dudziak

II miejsce  :  Drużyna  „ Orły „   164 pkt.

Opiekun :  Jerzy Pazgan

                                                Dariusz Kowalski, Robert trojanowski, Ryszard Kęska,  Daniel Limanówka

III miejsce :  Drużyna : „Niepokonani”   163 pkt.

Opiekun : Małgorzata Zoń- Wątroba

Danuta Surdziel, Agnieszka Wożniak, Aleksandra Łukasik,   Angelika Rapacz

IV miejsce : 161 pkt.  „ Fajne Ziomki „ op. Danuta Kuc

 „Sokoły” op. Witold Górszczyk, Michał Małucha 

V miejsce : 151pkt.  „Bobaski” op. Sławomir Wątroba

VI miejsce : 140 pkt. „Nieustraszeni „ op. Aneta Tokarczyk

VII miejsce : 121pkt.  „Głodomory” op. Anna Szubryt

VIII miejsce : 103 pkt. „Szpileczki” op. Anna Kulig

IX miejsce : 82 pkt.  "Spin” op. Eugeniusz Szewczyk

X miejsce : 80 pkt.   „Cukierki” op. Cecylia Michalik, Elzbieta Zając-Zbożek

XI miejsce : 73 pkt. „Promyczki” op. Maria Potoniec

XII miejsce : 57 pkt   „Nieugięci” op. Agata Abram

 

30.05.2017 r.  Udział zawodników z Gimnazjum Samorządowego w Tymbarku w  Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej w Mszanie Dolnej .

Dziewczęta    -  III miejsce w Powiecie limanowskim

Chłopcy -    IV miejsce w Powiecie limanowskim

31.05.2017r. Zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka w Limanowej , której organizatorem m.in. był Urząd Gminy w Tymbarku.

Aleksandra Bulanda III miejsce Gimnazjum Samorządowe w Tymbarku

Drużyna II miejsce  : Aleksandra Bulanda , Kasperska Karolina , Stokłosa Anna

 Wyniki szczegółowe na stronie miasta Limanowa

 01.06.2017r. Sportowy Dzień Dziecka – Gimnazjum Samorządowe w Tymbarku 

Zwycięscy z poszczególnych konkurencji otrzymali pamiątkowe medale . A oto oni :

1.       Bieg slalomem z toczeniem piłki: Paulina Juszczak, Kacper Lazar

2.       Skoki przez gumę : Ewa Kapturkiewicz, Marcin Dziadoń

3.       Sadzenie ziemniaków : Martyna Sojka , Mateusz Smaga

4.       Rzuty woreczkami :Angelika Czopek, Mirosław Franczak

5.       Bieg do rozstawionych piłek : Aneta Kordeczka, Łukasz Ryz

6.       Wieszanie i zbieranie prania: Kinga Cudek, Jakub Natonek

7.       Tor przeszkód: Ewa Kumórkiewicz, Marcin Dziadoń

8.       Rzuty lotkami do tarczy: Karolina Kasperska, Marcin Bokowy

9.       Skoki dosiężne: Karolina Franczak, Dominik Cebula

10.   Rzuty do kosza: Karolina Franczak, Mateusz Smaga

 

Zwyciężczynie meczu piłki siatkowej o Arbuza :

Drużyna „ Ananaski OLIWII” w składzie :  Zwierczyk Oliwia, Angelika Czopek, Agata Stapińska , Aneta Kordeczka, Gabriela Czernek, Karolina Franczak  .

26.05. 2017 – Weekend na sportowo- Dzień marszu z rodziną – 222 osób

27.05.2017 - Weekend na sportowo- Dzień wycieczki rowerowej z rodziną – 168  osób

28.05.2017 - Weekend na sportowo- Dzień zabawy z rodziną – 255 osób

29- 31.05.2017 – Ruch „ 3x20” – ruch przez trzy dni po 20 minut / marsz , skok, bieg/ - 153 osoby

 

 

Poniżej obszerna galeria z całego Turnieju

 

                                                                                                                       Koordynatorzy : Barbara Janczy,  Robert Nowak 

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark