• »

SPORTOWE ECHA XXVI DNI TYMBARKUWtorek, 25 lipca 2017

  Wyniki -  Sportowych Imprez Towarzyszących XXVI DT

 

Turniej Tenisa Stołowego

    15.07.2017  Sala gimnastyczna ZS im KEN w Tymbarku,  godz. 14.00

 

   kategoria młodsza

1. Łukasz Matusiak

2. Dawid Rozum

3. Krystian Gaik

4. Paweł Bolsęga

5-6. Mariusz Twaróg, Krzysztof Rozum

9-12. Maksymilian Rytt, Szafrański Maciej, Franciszek Batko, Kamil Spisak.

13-14. Filip Mamak, Mikołaj Cudek.

 

   Kategoria starsza

1.Krzysztof Sobczak

2. Miśkowiec Jerzy

3. Henryk Bolsęga

4. Adam Urbański

5-6. Jan Mrózek, Janusz Tabor.

7-9. Janusz Kruczek, Agata Pawlik, Ryszard Szafrański.

 

   Kategoria OPEN

1. Krystian Gaik

2. Krzysztof Sobczak

3. Łukasz Matusiak

4. Paweł Rozum

 

   Kategoria DEBLE

1. Krystian Gaik – Dawid Rozum

2. Jan Mrózek – Jerzy Miśkowiec

3. Łukasz Matusiak – Paweł Bolsęga

4. Krzysztof Sobczak – Henryk Bolsęga

5-6. J.Tabor – P.Tabor, M.Twaróg-K.Rozum

&-9. J.Kruczek-A.Pawlik, R.Szafrański-M.Szafrański, M.Cudek-K.Spisak

 

 Turniej Koszykówki OPEN

 15.07.2017  tymbarska hala sportowa,  godz. 14.00

 

1. Yellow Pigs I w składzie:                                                                                       Jakub Bubula, Roland Grabowski, Maria Kaczmarczyk, Andrzej Bubula.

 

2. Yellow Pigs II w składzie:                            

Tomasz Bubula, Krzysztof Bubula, Kacper Żelakiewicz, Grzegorz Nowak.

 

3. Stara Wieś w składzie                                                                                          : Mateusz Ptaszek, Sławomir Pałka, Krzysztof Chudy, Łukasz Dutka

 

Najlepszy strzelec: Roland Grabowski – 60 pkt

Najlepszy zawodnik: Jakub Bubula.

Najlepiej rzucający za 3pkt: Tomasz Bubula – 5 trójek

 

 

Turniej Siatkówki Plażowej

   16.07.2017r. boisko do siatkówki plażowej w Parku, godz. 10.00

 

1. Tomasz Czyrnek – Dawid Stach

2. Tomasz Kaptur – Mateusz Kozłowski

3. Andrzej Kaleta – Łukasz Natkowski

4. Artur Gaik – Krystian Banach

5-7. Zuzanna Majeran – Szymon Majeran, Michał Wrona – Artur Banach,

         Natalia Wrona – Julita Banach.

8-10. Aleksander Wandas – Maciej Szafrański, Tomasz Pach – Krzysztof Grucel,

           Aneta Adamczyk – Joanna Wyrwa,

 

 

 

Turniej Piłki Nożnej - boisko „ORLIK”

   16.07.2017r. boisko „Orlik” w Tymbarku, godz. 15.00

 

1. AKLO – TEAM  -Dobra-Tymbark

  Michał Krywoborodenko, Krzysztof Judka, Patryk Bubula, Patryk Kordeczka,

    Tomek Miśkowiec, Karol Ciarach, Eryk Tomera, Damian Zapała,

    Damian Smoleń,  Karol Pietrzak.

 

2. PAW – STAL  - Łapanów

  Rafał Sawicki, Konrad Jarecki, Krzysztof Wojtasiak, Łukasz Łapczyński,

     Piotr Kociczak, Marcin Dudzik, Sławomir Mucha.

 

3. WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ  -Tymbar

   Grzegorz Kęska, Karol Kęska, Kacper Kęska, Maciej Skiba, Paweł Wiewiórski,

     Maciek Golonka, Grzesiek Niezabitowski, Andrzej Potoczny.

 

4 -6.  FC KALKULEJTED – Tymbark Podłopień

  Mirosław Kordeczka, Eryk Sobczak, Maciej Czyrnek, Kacper Banach,

         Karol Franczak, Piotr Łącki.

          RUM – TEAM  -Łapanów

  Karol Raczek, Piotr Raczek, Mirosław Serafin, Jarosław Uryga, Kamil Kurzeja,

        Adrian Smoleń, Konrad Pustelnik, Dawid Górka.

          UKRYTE TALENTY

        Szczepan Satoła, Przemysław Satoła, Janusz Olszewski, Łukasz Natanek,

        Kamil Janus, Ryszard Janus, Robert Olszewski.

 

7-12  ADIDAS - Tymbark

   Filip Goryczka, Kamil Mrózek, Konrad Mrózek, Krzysztof Kapturkiewicz,

          Jakub Majeran, Szymon Majeran, Łukasz Piętoń, Jakub Bokowy.

          TURKUCIE  -Limanowa

   Jakub Migdał, Ryan Liszka, Jakub Michalik, Filip Michalik, Mirosław Zięba,

           Maciej Florek, Emil Szot, Dariusz Pałka.

           HARNAŚ  - FRESH  - Tymbark

   Paweł Krzyściak, Janusz Krzyściak, Tomasz Kuc, Bartek Kuc, Marek Kaim,

            Wojciech Kordeczka, Tomasz Binda, Ryszard Przechrzta.

            ORLIK  MĘCINA

   Emil Górka, Mateusz Majerczyk, Tomasz Lizak, Kamil Świerczak,

            Kamil Rosiek, Bartek Limanówka, Darek Górszczyk, Kuba Piaskowy.

            PODŁOPIEŃ

   Jarosław Kaptur, Sebastian Banach, Przemysław Sobczak, Mariusz Stopka,

           Artur Czyrnek, Kacper Zwierczyk, Tomasz Gawron, Kulig Daniel,

           Dominik Duda, Grzegorz Duda.

           KOLCE W AGREŚCIE  -Tymbark

  Franek Batko, Rytt Max, Filip i Tomek Mamak  Bartosz Kaproń, Adam Mrózek

 

Najlepszy STRZELEC :  Mirosław Kordeczka  -7goli

Najlepszy BRAMKARZ : Karol Pietrzak

Najlepszy ZAWODNIK : Kacper Kęska

 

 

                  

                                                                               Krzysztof Wiśniowski

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark