• »

Halowa Piłka Nożna – podstawówekWtorek, 10 października 2017

W dniach 5 i 6 pażdziernika 2017 w hali sportowej w Tymbarku,  odbyły się  turnieje chłopców i  dziewcząt w Halowej Piłce Nożnej, jako eliminacje gminne od powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej r. 2002-2003-2004 oraz Igrzysk Dzieci r.2005 i młodsze Do turnieju przystąpiły  drużyny chłopców i dziewcząt ze  Szkół Podstawowych z Tymbarku , Piekiełka,  Zawadki i Podłopienia. Mecze grano systemem „każdy z każdym”

 

                   W kategorii IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  osiągnięto wyniki:

 

                        c h ł o p c y    

I mc – PIEKIEŁKO

 Łukasz Kapturkiewicz, Albert Smoroński, Sebastian Kolarz, Konrad Palacz, Jakub Kuruc, Marcin Bubula, Filip Bednarczyk, Jakub Hybel, Adrian Leśniak, K  Kapturkiewicz

II mc – TYMBARK

 Mateusz Malarz, Paweł Czopek, Kamil Mrózek, Łukasz Piętoń,  Jakub Bokowy,

 Bartosz Kordeczka, Szcepan Dziadoń, Jakub Kaim.

III mc – ZAWADKA

 Jakub Wołowczyk, Bartłomiej Kusek, Marcin Goryczka, Jakub Bokowy,  Maciej Malarz.

 

 Najlepszy bramkarz : Marek Bubula

 Najlepszy strzelec: Jakub Hybel.

Wyróżnieni Zawodnicy: Łukasz Kapturkiewicz, Sebastian KolarzFilip Bednarczyk,Maciej Malarz, Marcin Goryczka, Szczepan Dziadoń, Kamil Mrózek, Łukasz Piętoń.    

                       

                      d z i e w c z ę t a             

Imc – TYMBARK

Angela Czopek, Agata Stapińska, Aneta Puchała, Oliwia Zwierczyk, Aneta Kordeczka, Aleksandra Odziomek, Gabriela Czernek, Kinga Kubowicz, Paulina Juszczak.

IImc – ZAWADKA

 Faustyna Surdziel, Marzena Krzyściak, Justyna Kubowicz, Sandra Sędzik, Katarzyna Kaim .   

IImc – PIEKIEŁKO

  Kinga Leśniak, Weronika Piórkowska, Zuzanna Zborowska, Agata Rusnak, Zuzanna Frączyk, Patrycja Nowak, Kinga Raczek. 

                                     

Najlepsza bramkarka :Angela Czopek

Najlepsza strzelczyni: Marzena Krzyściak,

Wyróżnione  zawodniczki:Oliwia Zwierczyk, Aneta Puchała, Justyna Kubowicz, Agata Rusnak 

 

Do zawodów powiatowych  zakfalifikowały się drużyny dziewcząt z SP Tymbarku   oraz  chłopców  z SP Piekiełko

 

 

                       W kategorii  IGRZYSK DZIECI  osiągnięto wyniki

 

                              c h ł o p c y    

I mc – TYMBARK

 Wojciech Urbański, Szymon Urbański, Jan Urbański, Eryk Gwiżdż, Mateusz Grucel, Marcin Sobczak, Bartłomiej Pach, Patryk Mrózek, Tomasz Borkowski, Szymon Wikar.

II mc – ZAWADKA

Szymon Brzazgoń, Piotr Nowak, Dominik Bokowy,  Dawid Piórkowski, Jakub Rożnowski.

III mc – PODŁOPIEŃ

 Michał Pala, Szymon Duda, Bartłomiej Kubatek, Mateusz Kubatek,  Artur Banach, Jakub Duda, Kacper Rybka, Tomasz Piaskowy.

 

 Najlepszy bramkarz : Bartłomiej Pach.

 Najlepszy strzelec:  Wojciech Urbański             

 Wyróżnieni  zawodnicy : Wojciech Urbański, Mateusz Grucel, Patryk Mrózek, Marcin Sobczak, Szymon Brzazgoń, Piotr Nowak, Mateusz Kubatek, Michał Pala.  

                        

                              d z i e w c z ę t a             

Imc – TYMBARK  Julia Chudy, Gabriela Gajda, Urszula Czyrnek, Barbara Kuchta, AngelikaTajduś, Ewelina Majda, Oliwia Piwowarczyk, Gabriela Staniec, Wiktoria Jarosz, Maja Zwierczyk.

IImc – ZAWADKA – Faustyna Surdziel, Patrycja Smaga, Ilona Nowak, Paulina Gembałyś,  Krystyna Rybka, Kamila Kubowicz, Ewelina Ślazyk.                            

Najlepsza bramkarka:  Angelika Tajduś.

Najlepsza strzelczyni: Julia Chudy.

Wyróżnione zawodniczki : Gabriela Gajda, Wiktoria Jarosz, Patrycja Smaga, Faustyna Surdziel.

Do zawodów powiatowych  zakfalifikowały się drużyny dziewcząt i chłopców z SP Tymbark. 

 

Uczestnikom Turniejów gratulował oraz puchary, medale i nagrody rzeczowe węczał   WÓJT Gminy Tymbark dr Paweł Ptaszek.

 

Organizator turniejów: UG Tymbark, UKS „Olimpijczyk”, SP Tymbark.

 

                                                                                           Krzysztof Wiśniowski

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark