2012-02-07     Ryszarda, Teodora, Wilhelminy     "To, jakim jestem człowiekiem, jest nieskończenie ważniejszeod tego, co posiadam". Phil Bosmans    

KOMUNIKAT o wynikach badań laboratoryjnych wody

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej informuje o wynikach badań laboratoryjnych próbek wody.

 

Woda jest nieprzydatna do kąpieli w miejscach zwyczajowo wykorzystywanych przez ludność jako kąpielisko w następujących miejscowościach:

 

  1. rzeka Łososina – Laskowa
  2. rzeka Łososina – Młynne
  3. potok Mszanka – Mszana Dolna

Woda jest przydatna do kąpieli w miejscach zwyczajowo wykorzystywanych przez ludność jako kąpielisko w następujących miejscowościach:

 

  1. rzeka Łososina – Dobra
  2. rzeka Łososina – Tymbark

Badania wody w kąpieliskach będą kontynuowane przez cały sezon letni,           w przypadku zmian jakości wody zostaną wydane stosowne komunikaty.

 

Przypomina się, że podczas zmienionego zapachu, barwy wody nie należy korzystać z kąpieli ze względu na możliwość wystąpienia ujemnych skutków zdrowotnych.

Aktualności
07-02 INFORMACJA
02-02 KOMUNIKAT
18-01 Zaproszenie
04-01 INFORMACJA
30-12 Informacja
21-12 Informacja
20-12 Zaproszenie
19-12 INFORMACJA
09-12 INFORMACJA
22-11 INFORMACJA
Sonda