Wczoraj, na tymbarskim rynku, Gmina Tymbark zorganizowała dla swoich Mieszkańców Kino plenerowe. 


Seans „pod chmurką”, poprzedził 2,5 godzinny blok zabaw i konkursów z nagrodami dla dzieci - były m.in. tańce, zwierzątka z baloników i bańki mydlane. Dzieciaki mogły także pomalować buźkę i korzystać do woli z dmuchanej zjeżdżalni.


Podczas imprezy można było także nabyć rękodzieło i spróbować pysznych lokalnych produktów, które serwowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tymbarku.


O 20.30 zaprosiliśmy wszystkich na seans filmowy przygotowany przez Radio RDN. Widzowie, zgromadzeni na tymbarskim rynku, obejrzeli film familijny „Mia i biały lew”, powiadający historię niezwykłej przyjaźni dziewczynki i wyjątkowego lwa o imieniu Charlie, na tle rodzinnych, mrocznych tajemnic.


Pogoda na szczęście nie spłatała figla, a frekwencja była spora także imprezę możemy zaliczyć do udanych i już dziś zaprosić na kolejne sierpniowe wydarzenia: grę miejską (21 sierpnia), rodzinne spotkanie turystyczne na górze Łopień (14 sierpnia) oraz piknik na zakończenia wakacji (29 sierpnia), o których informować będziemy na bieżąco.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, w tym jak zawsze niezawodnym druhom strażakom z OSP Tymbark, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.