Tegoroczny sezon wyjazdów integracyjnych dla mieszkańców Tymbarku rozpoczął się od wycieczki do Starego Sącza, jednego z najstarszych miast Małopolski. To niezwykle urokliwe miejsce sprawia wrażenie, że czas zatrzymał się w miejscu.


Zwiedzanie rozpoczęło się od źródełka, z którego wypływa lecznicza woda. Obok źródełka znajduje się jedna z wielu kapliczek upamiętniających świętą Kingę. Omijając basztę, przechodząc przez drewnianą bramę Seklerską, skierowano się na dziedziniec Klasztoru Sióstr Klarysek. Na wszystkich niezapomniane wrażenie zrobiły: furta klasztorna oraz barokowe wnętrza kościoła św. Trójcy i kaplica św. Kingi, gdzie znajdują się trumna z relikwiami. Przechodząc przez dziedziniec można było zobaczyć muzeum klasztorne.

Kolejnym etapem było zwiedzanie starosądeckiego Rynku, a także Oficyny Raczków, gdzie ściany i sufity sieni są pokryte malowidłami Józefa Raczka. 


Doskonała pogoda sprzyjała wędrówce na Miejską Górę, na której niedawno uruchomiono punkt widokowy Leśne Molo. Z wierzchołków drzew, stojąc na podeście można podziwiać panoramę Starego i Nowego Sącza.


Po powrocie na starosądecki Rynek przyszedł czas na  pierogi w Restauracji Marysieńka.  

Ostatnim punktem programu był spacer do ołtarza papieskiego na starosądeckich błoniach i wizyta w sali pamięci św. Jana Pawła II.