Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego uczniowie klasy 1 „b” pamiętali o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoją wychowawczynią oraz rodzicami zorganizowali dla nich uroczystość.


20 stycznia do Szkoły Podstawowej w Tymbarku przybyli licznie zaproszeni goście, zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na występ swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor szkoły Beata Pachowicz, która po przywitaniu gości złożyła życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. 


Następnie rozpoczął się program artystyczny, na który złożyły się liczne wiersze, tańce i piosenki. Przy akompaniamencie organów dzieci wraz z Dziadkami zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty oraz kwiaty swoim ukochanym bliskim. Potem wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. 


Gościom towarzyszyły radość, uśmiech a nawet łzy wzruszenia. Na zakończenie Babcie i Dziadkowie nie szczędzili słów pochwał, uznania i podziękowań skierowanych do dzieci, które także obdarowali słodkimi pysznościami.

Ten dzień – pełen ciepła, wzruszeń i radości na długo pozostanie w pamięci dzieci oraz ich ukochanych Dziadków.


Wychowawczyni klasy 1 „b”, Bogusława Naściszewska