• »

Spotkanie Wójta Gminy z laureatami konkursu „No promil-no problem”Środa, 22 marca 2017

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy – Paweł Ptaszek  spotkał się z laureatami „no promilowych” konkursów – uczennicami Aleksandrą Trojanowską kl. III i Karoliną Franczak kl. II z Gimnazjum Samorządowego w Tymbarku wraz z ich opiekunem Panią Martą Florek.

Pan Wójt złożył na ręce Pani Marty Florek podziękowania dla nauczycieli za zaangażowanie i udział w kampanii społecznej „No Promil – No Problem” oraz za prace  z  uczestnikami konkursów  plastycznym i multimedialnym.

Z przyjemnością wręczył dyplomy i upominki dziękując za wykonanie tak interesujących  prac oraz życzył laureatom i opiekunowi dalszych sukcesów.

Laureaci:

1.      Aleksandra Trojanowska – Multimedialny Laureat

2.      Karolina Franczak – Wyróżnienie plastyczne

Opiekun: Pani Marta Florek

Podziękowania i życzenia dalszych sukcesów laureatom i opiekunowi złożyła również Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tymbarku – Dorota Ogórek.

Przypomnijmy:

Gmina Tymbark brała udział jako jedna z 40  jednostek samorządowych Województwa Małopolskiego w IX edycję kampanii społecznej pod nazwą No Promil – No Problem, organizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek z Wieliczki, w ramach której został przeprowadzony Marsz Trzeźwości. W naszej Gminie organizatorem marszu był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tymbarku wraz z Gimnazjum Samorządowym i Szkołą Podstawową  w Tymbarku przy współudziale Ochotniczej Straży Pożarnej  w Tymbarku  oraz Policji.

Wójt Gminy Pan dr Paweł Ptaszek, przyjął Patronat Honorowy nad  działaniami realizowanymi podczas kampanii na terenie  naszej Gminy.

 

 

Dorota Ogórek

                             Kierownik GOPS

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark