• »

Święto szkoły w Gimnazjum Samorządowym w TymbarkuWtorek, 16 maja 2017

"Nie wątp w błękit nieba, gdy nad Twoim dachem stoją ciemne chmury." - Zdanie to dedykujemy wszystkim, którzy byli obecni podczas obchodów święta naszej szkoły. Wyjątkowego, bo obchodzonego po raz ostatni jako święto Gimnazjum Samorządowego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Tymbarku.

Wyjątkowego, bo tematem akademii nie był patron szkoły i jego dokonania, ale refleksja nad - w gruncie rzeczy - prostym faktem, że w tym życiu nic nie jest dane nam raz na zawsze.

Wyjątkowego, bo wspominaliśmy początki naszej szkoły, sukcesy, osiągnięcia i niepowodzenia, ludzi, którzy przez te osiemnaście lat tworzyli społeczność naszego gimnazjum, a wśród nich tych, których już z nami nie ma.

Wzruszające przemówienie Dyrektora Szkoły oraz montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez uczennice klas trzecich pod opieką pani Danuty Zielińskiej sprawiły, że tego dnia potoczyła się po policzku niejedna łza....

Dziękujemy za obecność wszystkim zebranym, w szczególności Wójtowi Gminy panu dr. Pawłowi Ptaszkowi i pani Ewie Skrzekut z Biblioteki Publicznej w Tymbarku.

 

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark