• »

Liga strzeleckaPiątek, 01 czerwca 2018

29 maja 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach Ligi Strzeleckiej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę na strzelnicy ZS KEN w Tymbarku.

Spotkanie to miało charakter Turnieju Strzeleckiego o Puchar Wójta Gminy Tymbark w ramach XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin oraz X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W sportowej rywalizacji wzięło udział 55 osób.

Wyniki:

Kategoria dziewczęta rocznik 2005 i młodsze:

I miejsce         Urszula Czyrnek SP Tymbark – 91 pkt.

II miejsce        Katarzyna Kasperska SP Tymbark – 80 pkt.

III miejsce       Anna Czyrnek SP Podłopień – 78 pkt.

Kategoria chłopcy rocznik 2005 i młodsi:

I miejsce         Piotr Ptaszek SP Tymbark – 80 pkt.

II miejsce        Przemysław Ryś SP Podłopień – 78 pkt.

III miejsce       Wojciech Czyrnek SP Tymbark – 78 pkt.

Kategoria dziewczęta rocznik 2002-2004:

I miejsce         Kinga Kapturkiewicz NG Piekiełko – 78 pkt.

II miejsce        Agata Rusnak NG Piekiełko – 76 pkt.

III miejsce       Aleksandra Kęska SP Tymbark – 74 pkt.

Kategoria chłopcy rocznik 2002-2004:

I miejsce         Kamil Plata SP Podłopień – 84 pkt.

II miejsce        Krystian Guzik NG Piekiełko – 81 pkt.

III miejsce       Franciszek Śliwa NG Piekiełko – 78 pkt.

Kategoria Open I:

I miejsce         Julia Makowiecka ZS Tymbark – 94 pkt.

II miejsce        Elżbieta Sołtys ZS Tymbark – 93 pkt.

III miejsce       Kasperska Karolina Tymbark – 91 pkt.

Kategoria Open II:

I miejsce         Grzegorz Surdziel – 92 pkt.

II miejsce        Jolanta Berdychowska – 88 pkt.

III miejsce       Anna Kasperska – 87 pkt.

Kategoria drużyny rocznik 2005 i młodsze:

I miejsce      Drużyna SP Tymbark: Katarzyna Kasperska, Weronika Moskal, Urszula Czyrnek – 248 pkt.

II miejsce        Drużyna SP Podłopień: Przemysław Ryś, Tomasz Piaskowy, Bolisęga Daniel – 218 pkt.

III miejsce       Drużyna SP Podłopień: Anna Czyrnek, Krzysztof Szewczyk, Krzysztof Franczak – 212 pkt.

Kategoria drużyny rocznik 2002-2004:

I miejsce      Drużyna NG Piekiełko: Agata Rusnak, Kinga Kapturkiewicz, Franciszek Śliwa – 232 pkt.

II miejsce        Drużyna NG Piekiełko: Karol Kapturkiewicz, Krystian Guzik, Ignacy Kurek – 226 pkt.

III miejsce       Drużyna SP Podłopień: Rafał Piętoń, Kamil Plata, Marcin Majda – 194 pkt.

                                              

Gratuluję zwycięzcom. Wszystkim uśmiechu każdego dnia z okazji Dnia Dziecka.

Dziękuję pani Dyrektor Jolancie Dunikowskiej-Wszołek za udostępnienie strzelnicy, panu płk. Janowi Dominikowi i jego podopiecznym za przeprowadzenie zawodów.

Zapraszam „ ligowców „ na kolejne piąte spotkanie strzeleckie 06.06.2018 na strzelnicy LOK Limanowa godz. 16.40.

                                                                                                          Barbara Janczy

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark