• »

Nagrody dla sportowcówWtorek, 12 czerwca 2018

11 czerwca, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tymbarku, odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za wyniki osiągnięte przez sportowców w 2017 roku.

Trzech sportowców, nagrodami finansowymi na łączną kwotę 2 000 zł, uhonorował Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek. Witając gości przybyłych do tymbarskiego Urzędu Gminy wójt podkreślił, że aktywność sportowa to jedna z podstawowych dróg rozwoju, zwłaszcza dla ludzi młodych, szczególnie w dobie dzisiejszych zagrożeń i narzuconego nam „nowoczesnego” stylu życia.

Po słowach podziękowań dla sportowców i trenerów Wójt Paweł Ptaszek wraz z Krzysztofem Wiśniowskim, przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Sportu Rady Gminy Tymbark wręczyli listy gratulacyjne sportowcom: Izabeli Klimek, Jakubowi Klimek i Natalii Józkowicz oraz prezesowi Stanisławowi Opachowi i trenerowi Krzysztofowi Górskiemu wszyscy z Ludowego Klubu Sportowego Taekwondo Tymbark.

Trenerom i sportowcom życzymy satysfakcji i wytrwałości w dążeniu do obranych celów, a trud wkładany w rozwijanie tej wyjątkowej pasji, niech zaowocuje kolejnymi sukcesami.

Robert Nowak

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark