• »

Piknik rodzinny w PodłopieniuWtorek, 12 czerwca 2018

3 czerwca, po raz kolejny, został zorganizowany w Szkole Podstawowej w Podłopieniu Piknik Rodzinny. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, wzmocnienie więzi uczuciowych między rodzicami i ich pociechami, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach oraz upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia. 

Piknik łączył dwie ważne uroczystości naszej społeczności szkolnej: Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor szybko stawały się zaraźliwe. Imprezę rozpoczęła część artystyczna przygotowana dla licznie przybyłych rodziców. Uczniowie naszej szkoły pokazali jak pięknie potrafią śpiewać. Do życzeń przyłączyli się goście: Starosta Pan Jan Puchała oraz Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek, którzy przybyli do uczniów z prezentami.
Zarówno dzieci jak i rodzice mogli rywalizować ze sobą podczas towarzyszących imprez sportowych. Duże zainteresowanie wzbudziły turnieje piłkarskie. Grupa cheerleaderek zagrzewała do sportowej rywalizacji. Sportowcy otrzymali upominki i medale w zdobytych konkurencjach.

Po ogromnym wysiłku fizycznym – dla ochłody – podano dla wszystkich zimne napoje. Aby sił do dalszej zabawy nie brakowało, wszyscy częstowali się kiełbaskami z grilla, ciastem i łakociami, które przygotowała Rada Rodziców. Dzieciaki z rodzicami mogli skorzystać z foto-budki. Radość była ogromna, a zabawa udana.

 

źródło: http://www.sppodlopien.pl/

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark