• »

Sportowe XXVII Dni TymbarkuŚroda, 18 lipca 2018

 SPORTOWE ECHA XXVII DNI TYMBARKU
wyniki sportowych imprez towarzyszących XXVII Dni T
ymbarku

 

Turniej Tenisa Stołowego – sędziował Maciej Urbański
14.07.2018 sala gimnastyczna ZS im. KEN w Tymbarku

 

 kategoria młodsza

1. Łukasz Matusiak

2. Paweł Bolsęga

3. Artur Opyd

4. Bartosz Janik

 

 Kategoria starsza

1.Jerzy Miśkowiec

2. Adam Urbański

3. Janusz Tabor

4. Paweł Talar

 

 Kategoria OPEN

1. Henryk Bolsęga

2. Łukasz Matusiak

4. Paweł Bolsęga

 

Kategoria DEBLE

1. Paweł Bolsęga – Łukasz Matusiak

2. Artur Opyd – Bartosz Janus

3. Henryk Bolsęga – Paweł Talar

 

Turniej Koszykówki OPEN – sędziował Krzysztof Wiśniowski
14.07.2018 r. tymbarska hala sportowa

 

1. ŁOMZIK - Tymbark w składzie: Jakub Bubula, Tomasz Bubula, Wacław Widomski, Maciej Duszyk.

2. Yellow Pigs w składzie: Andrzej Bubula, Krzysztof Bubula, Jarosław Wiśniowski, Tomasz Mazur

 

Najlepszy strzelec: Jakub Bubula – 57 pkt.
   Najlepszy zawodnik: Krzysztof Bubula
   Najlepiej rzucający za 3 pkt.: Tomasz Bubula – 5 trójek

Turniej Siatkówki Plażowej – sędziował Jakub Wiśniowski
15.07.2018 r. boisko do siatkówki plażowej w Parku

 

1. Tomasz Kaptur – Radosław Kulewicz

2. Mateusz Kozłowski – Grzegorz Miśkowiec

3. Tomasz Pach – Krystian Banach

4. Tomasz Bubula – Jakub Bubula

 

Turniej Piłki Nożnej - sędziował Mieczysław Kubatek
15.07.2018 r. boisko „Orlik” w Tymbarku

 

  1. WIATMAX – Łapanów: Dawid Janus, Łukasz Wilk, Sławomir Mucha, Wacław Judka, Artur Mistarz, Krzysztof Wojtasiak
  2. SUPER – PALACZ Tymbark: Konrad Mrózek, Krzysztof Toporkiewicz, Filip Goryczka, Konrad Palacz, Michał Palacz, Mateusz Palacz, Krystian Palacz
  3. SUPER CZUPER – Łapanów:  Paweł Kamionka, Karol Piech, Rafał Kępa, Grzegorz Pączek, Karol Kępa, Wojciech Pączek, Krystian Czuper, Kamil Czuper, Dawid Czuper, Sławomir Czuper
  4. POŁAMAŃCY – Tymbark: Paweł Czopek, Łukasz Piętoń, Łukasz Kapturkiewicz, Krzysztof Atłas, Klaudiusz Kapturkiewicz, Jarosław Stopka, Reiner Lis

 

Najlepszy STRZELEC: Krzysztof Toporkiewicz - 5 goli
   Najlepszy BRAMKARZ: Dawid Janus

   Najlepszy ZAWODNIK: Artur Mistarz

Sportowe imprezy towarzyszące prowadził: Krzysztof Wiśniowski

 

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark