• »

Przebudowa boisk rozpoczętaPiątek, 03 sierpnia 2018

W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace związane z przebudową boisk sportowych wraz z kompleksem rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Tymbarku. Obecnie trwają prace polegające na modernizacji placu znajdującego się przy budynku szkoły. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to koniec września.

Przypomnijmy, że w ramach zadania wykonana zostanie przebudowa obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej w Tymbarku, w tym modernizacja boiska sportowego wielofunkcyjnego, boiska do koszykówki oraz budowa obiektów kompleksu rekreacyjnego, w tym siłowni zewnętrznej, placu zabaw, bieżni do biegu na 60 m, bieżni do skoku w dal. Projekt przewiduje także zagospodarowanie terenów zielonych oraz obejmuje modernizację placu (wyznaczenie jezdni oraz mini ronda), budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych i  budowę chodnika.

Wartość inwestycji to blisko 1,18 mln zł, przy czym kwota dofinansowania ze środków zewnętrznych (Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020) wynosi 793 tys. zł.

 

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark