• »

Halowa piłka nożnaCzwartek, 11 października 2018

8 października w hali sportowej w Tymbarku, odbył się turniej chłopców i dziewcząt, w halowej piłce nożnej, jako eliminacje gminne do powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej roczników 2003-2004-2005. Do turnieju przystąpiły, reprezentacje Szkół Podstawowych z Tymbarku, Piekiełka, Podłopienia i Zawadki.

 

OSIĄGNIĘTO WYNIKI

c h ł o p c y

 

I  miejsce – PIEKIEŁKO: Szymon Filipiak, Marcin Bubula, Kacper Kaim, Michał Zając, Konrad Palacz, Filip Bednarczyk, Jakub Hybel, Adrian Leśniak, Klaudiusz Kapturkiewicz

 

II  miejsce – TYMBARK: Jarosław Stopka, Patryk Majda, Józef Giza, Paweł Czopek, Marek Bubula, Maks Puchała, Szczepan Dziadoń, Tomasz Sułkowski, Wojciech Urbański

 

III  miejsce – ZAWADKA: Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek, Jakub Wołowczyk, Jakub Palac, Jakub Bokowy, Szymon Brzazgoń, Piotr Nowak, Krzysztof Nowak

 

IV  miejsce – PODŁOPIEŃ: Marcin Majda, Rafał Piętoń, Kamil Plata, Mateusz Papież, Jakub Duda, Dawid Banach

 

Najlepszy bramkarz: Marcin Bubula.

Najlepszy strzelec: Konrad Palacz, Jakub Hybel, Bartłomiej Kurek, Marcin Goryczka – po 4 gole.

Wyróżnieni zawodnicy: Szczepan Dziadoń, Patryk Majda, Jarosław Stopka, Marcin Majda, Tomasz Sułkowski

 

 

 d z i e w c z ę t a

 

I  miejsce – TYMBARK: Dominika Ranosz, Kinga Bokowy, Julia Grucel, Gabriela Gajda, Klaudia Grucel, Julia Dziadoń, Renata Rybka, Dominika Hochoł, Alicja Szarłowicz, Paulina Madoń, Urszula Czyrnek

 

II  miejsce – PODŁOPIEŃ: Edyta Puchała, Klaudia Pala, Beata Kulpa, Izabela Czernek, Barbara Kuc,

Zuzanna Kęska, Aleksandra Duda, Anna Czyrnek

 

III  miejsce – ZAWADKA: Marzena Krzyściak, Justyna Kubowicz, Aleksandra Dudzik, Faustyna Surdziel, Sandra Sędzik, Ilona Nowak, Patrycja Smaga, Katarzyna Kaim

 

IV  miejsce – PIEKIEŁKO: Magdalena Kita, Emilia Rząsa, Patrycja Nowak, Martyna Natanek, Agata Rusnak, Aleksandra Mrózek, Julia Surdziel, Zuzanna Frączek

 

Najlepsza bramkarka: Dominika Ranosz

Najlepsza strzelczyni: Julia Grucel – 4 gole.

Najlepsza Zawodniczka: Gabriela Gajda – 3 gole

Wyróżnione zawodniczki: Czernek Iza, Magdalena Kita, Faustyna Surdziel, Alicja Szarłowicz, Kinga Bokowy

 

Zawody prowadził i sędziował: Krzysztof Wiśniowski.

 

Do zawodów powiatowych zakwalifikowała się drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w Piekiełku,

oraz drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Tymbarku.

 

Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek, wręczając wyróżnionym drużynom i zawodnikom medale i puchary sportowe, pogratulował mistrzowskich umiejętności piłkarskich oraz prowadzonej na wysokim poziomie gry „fair play”.

 Krzysztof Wiśniowski

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark