• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m

Turniej Tenisa dla AmatorówWtorek, 09 lipca 2019

W sobotę i niedzielę 6 i 7 lipca 2019 roku, na kortach tenisowych w Tymbarku, odbył się Turniej Tenisa Ziemnego w kategorii AMATOR. Prawo do gry mieli wszyscy chętni, wyposażeni w sprzęt i ubiór sportowy, którzy byli na wstępnym etapie nauki gry w tenisa. Do turnieju zgłosiło się dziesięciu zawodników i jedna zawodniczka, mecze grano w czterech grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup rywalizowali w rundzie finałowej. Po rozegraniu 15 wyczerpujących pojedynków osiągnięto wyniki:

 

1 miejsce – Wojciech Peterszajn – Piekiełko

2 miejsce – Jakub Wiśniowski  Tymbark

3 miejsce – Jacek Lis  Kamionka

4 miejsce – Piotr Limanówka - Podłopień

5-8 miejsce: Patryk Adamczyk – Limanowa, Konrad Limanówka – Kraków, Mariusz Czyrnek – Tymbark, Mateusz Jasica – Słopnice

9-11 miejsce: Marek Zborowski – Podłopień, Dariusz Młynarczyk – Słopnice, Maria Kołodziej – Kraków

 

W turnieju udział wzięli tenisiści AMATORZY, stojący u progu swej tenisowej kariery. Był to dla nich pełen emocji, pierwszy poważny kontakt w turniejowej rywalizacji.

Organizatorem tej imprezy było Stowarzyszenie Sportowe Tymbark Tennis-Club wspólnie i pod patronatem Wójta Gminy Tymbark.

 

Zawody prowadził i sędziował: Krzysztof Wiśniowski

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark