• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Przetarg na wynajem budynku w ZamieściuŚroda, 23 października 2019

Wójt Gminy Tymbark ogłosił przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego, usytuowanego w budynku nr 70 w miejscowości Zamieście, gmina Tymbark z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej (sklep spożywczo-przemysłowy).

Lokal znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku, murowanego w technologii tradycyjnej, bez podpiwniczenia. Powierzchnia lokalu do wynajęcia wynosi 216,08 m2. Lokal posiada na tyłach podwyższoną rampę ładunkową, instalację wodno-kanalizacyjną, energetyczną, grzewczą gazową oraz plac parkingowy dla klientów. Minimalna stawka czynszu za wynajem 1m2 powierzchni wynosi 12,00 zł. Umowa zostanie podpisana na okres 10 lat. Termin zagospodarowania lokalu określony zostanie w umowie najmu. Przetarg odbędzie się w dniu 13 listopada 2019 r. o godz. 900.

Szczegóły dotyczące oferty uzyskać można na stronie internetowej Urzędu Gminy w Tymbarku.

 

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark