• »

Niepodległościowe strzelaniePiątek, 08 listopada 2019

Jak co roku uczniowie z tymbarskich szkół z okazji Święta Niepodległości wzięli udział w zawodach strzeleckich organizowanych przez Gminę Tymbark oraz Miasto Limanowa .

6 listopada 2019 r. w ZS KEN w Tymbarku odbyły się zawody, w  których wzięło udział 49 osób. Organizatorem i sponsorem nagród był Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek. Dziękuję  bardzo za pomoc w przeprowadzeniu  zawodów dyrekcji ZS w Tymbarku oraz nauczycielom i uczniom klas wojskowych.

Wyniki:

Dziewczęta – rocznik 2007 i młodsze

1

Katarzyna Kasperska

SP Tymbark

84 pkt.

2

Kinga Wawrzyniak

SP Tymbark

66 pkt.

3

Kinga Piaskowy

SP Podłopień

49 pkt.

Chłopcy 2007 i młodsi

1

Adam Rusnak

NSP Piekiełko

76 pkt.

2

Wojciech Czyrnek

SP Tymbark

75 pkt.

3

Mateusz Matląg

SP Tymbark

68 pkt.

Dziewczęta – rocznik 2005/2006

1

Gabriela Gajda

SP Tymbark

74 pkt.

2

Gabriela Staniec

SP Tymbark

73 pkt.

3

Karolina Kulig

SP Podłopień

59 pkt.

Chłopcy – rocznik 2005/2006

1

Daniel Bolisęga

SP Podłopień

72 pkt.

2

Jakub Śmiech

SP Tymbark

61 pkt.

3

Piotr Dyląg

NSP Piekiełko

44 pkt.

Dziewczęta – szkoły średnie

1

Kinga Kapturkiewicz

ZS Limanowa

82 pkt.

2

Marta Szetner

ZS KEN Tymbark

80 pkt.

3

Paulina Witos

ZS KEN Tymbark

78 pkt.

Chłopcy – szkoły średnie 

1

Jakub Pucia

ZS KEN Tymbark

89 pkt.

2

Dawid Milaniak

ZS KEN Tymbark

82 pkt.

3

Kacper Krajewski

ZS KEN Tymbark

81 pkt.

OPEN

1

Anna Kasperska

Tymbark

86 pkt.

2

Rafał Kasperski

Tymbark

79 pkt.

3

Opach Stanisław

Piekiełko

79 pkt.

 

7.11.2019 r. odbyły się zawody na Strzelnicy LOK Limanowa, w których wzięło udział ok. 80 osób. Organizatorem i sponsorem nagród był Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, a sędzią głównym p. Leszek Lach.

 

Wyniki:

Dziewczęta – rocznik 2007 i młodsze

I miejsce Katarzyna Kasperska – SP Tymbark – 83 pkt.
V miejsce Kinga Wawrzyniak – SP Tymbark – 66 pkt.
VI miejsce Julia Bednarczyk  - NSP Piekiełko  – 39 pkt.

I miejsce – 207 pkt. zdobyła drużyna SP Tymbark : Katarzyna Kasperska, Kinga Wawrzyniak, Mateusz Matląg

 

Chłopcy 2007 i młodsi

II miejsce Adam Rusnak -  NSP Piekiełko – 79 pkt.

VI miejsce Szymon Duda  - NSP Piekiełko – 59 pkt.

II miejsce – 177 pkt. zdobyła drużyna NSP Piekiełko: Adam Rusnak, Szymon Duda, Julia Bednarczyk

 

Dziewczęta – rocznik 2005/2006

III miejsce  Julia Duda – NSP Piekiełko – 63 pkt.

V miejsce Urszula Czyrnek – SP Tymbark – 62 pkt.

III miejsce - 167 pkt. zdobyła  NSP Piekiełko: Anna Rusnak, Julia Duda, Julianna Zając

 

Chłopcy – rocznik 2005/2006

V miejsce Jakub Śmiech SP Tymbark – 65 pkt.

VI miejsce Piotr Dyląg NSP Piekiełko – 61 pkt.

III miejsce – 102 pkt. zdobyła drużyna SP Tymbark: Jakub Śmiech, Kacper Kapera

  

Gratuluję zwycięzcom i zapraszam na zajęcia ze strzelania sportowego.

                                                                                                          Barbara Janczy

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark