• »

Jubileusz "Harnasia"Piątek, 15 listopada 2019

W Tymbarku, Zarząd Klubu Sportowego Harnaś był organizatorem jubileuszu 70-lecia działalności Klubu Sportowego Harnaś.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczęto Mszą Święta w kościele parafialnym w Tymbarku, a po niej oficjalne uroczystości odbyły się w budynku remizy OSP w Tymbarku.

Zebrani wśród których byli między innymi przedstawiciele władz samorządowych gminy Tymbark: Stanisława Urbańska - Przewodnicząca Rady Gminy Tymbark i Paweł Ptaszek - Wójt Gminy Tymbark minutą ciszy uczcili pamięć zmarłych działaczy i kolegów sportowców, obejrzeli prezentację multimedialną związaną z historią klubu oraz zapoznali się z dalszymi planami rozwoju klubu w tym szkolenia dzieci i młodzieży.

W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć życzeń, gratulacji oraz podziękowań dla byłych działaczy, zawodników i sympatyków klubu oraz obecnych członków zarządu.

Wszyscy uczestnicy uroczystości podkreślali ogromne znaczenie Klubu Sportowego Harnaś dla lokalnej społeczności oraz regionu w zakresie szkolenia piłkarskiego młodego pokolenia i promocji piłki nożnej, jak również zaangażowania w budowę nowoczesnej infrastruktury sportowej.

To sportowe wydarzenie umilała kapela Jurkowianie z Jurkowa. Zaproszeni goście dokonywali również wpisów do księgi pamiątkowej klubu.

Robert Nowak

fot. Roland Mielnicki

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark