• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Pani Anna Dyląg Edukatorem rokuŚroda, 20 listopada 2019

19 listopada br., w Studio bank w Warszawie, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Edukator Roku 2019, organizowanym przez edukacyjny serwis społecznościowy Brainly.

Edukator Roku to według Organizatorów nauczyciel, który odkrywa talenty uczniów i dodaje im skrzydeł. Rozwija ich zdolności, inspiruje do działania i przygotowuje do podejmowania największych wyzwań. Konkurs zrodził się z wdzięczności dla pedagogów i troski o przyszłość uczniów.

Nauczycieli do nagrody nominują ich uczniowie, co jest okazją do podziękowania im za ich działanie.

Miło nam poinformować, że tegoroczny tytuł Edukatora Roku zdobyła Pani Anna Dyląg – Radna Rady Gminy Tymbark, będąca nauczycielem wychowania fizycznego i turystyki w I LO w Limanowej, której składamy serdeczne gratulacje.

 

fot. FB Pani Anny Dyląg

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark