• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m

Międzynarodowa Halowa Piłka NożnaWtorek, 26 listopada 2019

21 listopada Tymbark gościł młodych sportowców – piłkarzy z zaprzyjaźnionego miasta ze Słowacji – Spišské Vlachy, którzy przyjechali już po raz 12, aby rozegrać mecze turniejowe o Puchar Wójta Gminy Tymbark. Oprócz piłkarzy gościliśmy także primatora miasta – Ľubomíra Fifika, trenerów, opiekunów i rodziców.

Otwarcia turnieju dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej w Tymbarku p. Beata Pachowicz, po którym odśpiewano hymn Polski i Słowacji, wystąpił zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku przygotowany przez p. Beatę Szarłowicz i Agatę Pazdan oraz grupa cheerleaderek z Piekiełka przygotowana przez p. Lucynę Bubulę-Muchę.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

Chłopcy najmłodsze drużyny

I miejsce Drużyna Spišské Vlachy
   II miejsce Szkoła Podstawowa w Tymbarku

Najlepszy strzelec: Oliwer Mrózek – SP Tymbark
   Najlepszy bramkarz: Maxim Timcik – Spišské Vlachy
   Najlepsi zawodnicy: Oliver Zahornacky – Słowacja, Bartłomiej Miśkowiec – Polska

 

Chłopcy rocznik 2010

I miejsce Drużyna Spišské Vlachy
   II miejsce Szkoła Podstawowa w Tymbarku

Najlepszy strzelec: Pavlik Uratko – Spišské Vlachy
   Najlepszy bramkarz: Patrik Sofranko – Spišské Vlachy
   Najlepsi zawodnicy: Robert Palider – Słowacja, Hubert Olejarz – Polska

 

Chłopcy najstarsze drużyny

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Tymbarku
   II miejsce – Drużyna Spišské Vlachy

  Najlepszy strzelec: Jakub Petranowicz – Spišské Vlachy
   Najlepszy bramkarz: Jan Urbański – Tymbark

   Najlepsi zawodnicy: Tobias Timcik – Słowacja, Marcin Sobczak – Polska

 

Sponsorzy turnieju: Urząd Gminy Tymbark, Rada Rodziców SP w Tymbarku, Starostwo Powiatowe w Limanowej; firmy działające w Tymbarku: Tymbark MWS, GS Tymbark, OSM Limanowa

Dziękuję sponsorom oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego sportowego turnieju, m.in. p. Jolancie Sawickiej, Edycie Kamińskiej, Robertowi Nowakowi, Grzegorzowi Kęsce, pracownikom obsługi ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku, którzy przygotowali posiłek dla uczestników turnieju oraz dbali o ład i porządek oraz p. Władysławowi Zielonce.

Dziękuję za pomoc uczennicom klasy VIII oraz Przewodniczącej Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku p. Renacie Szewczyk.

Barbara Janczy

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark