• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m

Tymbark na podiumCzwartek, 28 listopada 2019

W Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie, odbyło się uroczyste podsumowanie 25. Jubileuszowej edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin – Małopolska 2019.

Gmina Tymbark zajęła VII miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej oraz III miejsce w Małopolsce. Okazały puchar i dyplom odebrali Paweł Ptaszek - Wójt Gminy Tymbark i koordynator gminny turnieju Barbara Janczy.

Sportowy Turniej Miast i Gmin jest największą masową imprezą sportową w Polsce, promującą aktywność ruchową jako najlepszą i najskuteczniejszą formę spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia. Jest organizowany z inicjatywy Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Składamy serdeczne podziękowanie dla nauczycieli, wychowawców, działaczy sportowych oraz koordynatora gminnego za zaangażowanie w organizację imprez sportowych, turystycznych i rekreacyjnych w ramach turnieju dla mieszkańców naszej gminy.

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark