• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m

E-recepta od 1 stycznia!Wtorek, 03 grudnia 2019

Od dnia 2 grudnia 2019 r. w Centrum Medycznym Chiramed w Tymbarku uzyskają Państwo  pomoc w potwierdzeniu Profilu Zaufanego oraz w aktywowaniu Internetowego Konta Pacjenta.
 

Internetowe Konto Pacjenta umożliwia otrzymywanie kodów do e-recept przy pomocy wybranego przez pacjenta sposobu (SMS i/lub e-mail). Do jego aktywacji jest potrzebny Profil Zaufany, który umożliwia również załatwianie przez internet wielu spraw w administracji publicznej.

 

Od 1 stycznia 2020 r. recepty będą obowiązkowo wystawiane wyłącznie elektronicznie (e-recepta) w związku z wejściem w życie przepisów Ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z wprowadzeniem e-recepty (Dz.U. 2018 poz. 697).
 
Pracownicy Centrum Medycznego Chiramed udzielą wszelkiej pomocy i informacji.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark