• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m

Spotkanie opłatkowe dla SeniorówNiedziela, 08 grudnia 2019

Wójt Gminy wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Parafią w Tymbarku informuje, że w dniu 19 grudnia 2019 r.  (czwartek) będzie organizowane spotkanie opłatkowe dla Seniorów z terenu Gminy Tymbark.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są, ze względów organizacyjnych, o skontaktowanie się z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej osobiście lub telefonicznie w terminie do środy tj. 11 grudnia 2019 r. Nr telefonu: 18 33 25 322.

Dorota Ogórek - Kierownik GOPS

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark