• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Podziękowania dla sportowcówCzwartek, 12 grudnia 2019

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tymbarku, Wójt Gminy Paweł Ptaszek i Przewodniczący Komisji Sportu Rady Gminy Tymbark Krzysztof Wiśniowski spotkali się z trenerem i zawodnikami Szkoły Podstawowej w Tymbarku.

Celem spotkania było wręczenie listów gratulacyjnych oraz upominków dla trenera i młodych piłkarzy, którzy zajęli trzecie miejsce w turnieju wojewódzkim piłki nożnej.

Wójt podziękował wszystkim za osiągnięcie tak wysokiego wyniku sportowego i życzył dalszych sukcesów sportowych na arenach piłkarskich. Listy gratulacyjne otrzymali: nauczyciel wf Jolanta Sawicka, Krystian Frączek, Karol Kaim, Jakub Matras, Patryk Mrózek, Mikołaj Niezabitowski, Jakub Petranowicz, Marcin Sobczak i Jan Urbański.

Robert Nowak

GALERIA

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark