• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

SportWtorek, 22 2013

Od 1949 r.  funkcjonuje w Tymbarku Klub Sportowy "Tymbark", którego działalność szkoleniowa skoncentrowana jest na pracy z młodzieżą. Działające sekcje to piłka nożna i tenis stołowy Ponadto w gminie działają trzy Uczniowskie Kluby Sportowe: UKS "Zryw" przy Szkole Podstawowej w Tymbarku, UKS "Ogniwo" przy Szkole Podstawowej w Piekiełku i UKS "Tymbark" w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku. Baza sportowa to: hala sportowa, dwie sale gimnastyczne, dwa stadiony piłkarskie, kilka szkolnych boisk do gier różnych, dwa korty do tenisa ziemnego oraz strzelnica sportowa w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku.

Bogaty kalendarz imprez sportowych to m.in. cykliczne zawody i turnieje szkolne, blok imprez podczas "Dni Tymbarku", powiatowe Zawody Sportów Obronnych oraz udział w Sportowym Turnieju Miast i Gmin.

Przy Przedszkolu Samorządowym w Tymbarku znajduje się basen rehabilitacyjny. Prowadzi się tu gimnastykę i ćwiczenia rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych, a także organizuje się gry zabawy i naukę pływania dla najmłodszych mieszkańców gminy Po południu z basenu korzystają dorośli.

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark