• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Baza noclegowo-wypoczynkowaWtorek, 22 2013

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY Rafał Fiałkowski Domki pod Paprocią w Tymbarku, 20 miejsc w nowych domkach dostosowanych do całorocznego wypoczynku, wysoki standard wyposażenia m.in. meble ogrodowe, zbiór biblioteczny, studnia głębinowa z wodą źródlaną

 

K O N T A K T:

34-650 Tymbark
tel.  667 080 125, 607 995 771
www.domkipodparocia.pl
e-mail: 
r_fialkowski@o2.pl, biuro@b-rewident.pl

 

Aktualnie termin otwarcia Ośrodka Letniskowo-Wypoczynkowego przedłużony został o kolejny sezon, za co Właściciel przeprasza zainteresowanych oferowanym wypoczynkiem. Przed otwarciem Ośrodka poinformuje o tym atrakcyjnym wypoczynku w urokliwym zakątku Beskidu Wyspowego na własnej uruchomionej stronie interentowej.

 

INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU  
(160 miejsc noclegowych) 

 

K O N T A K T:
34-650 Tymbark  348

tel. 18 33 25 282
www.zstymbark.pl/index.php/internat
e-mail: banachj@op.pl


SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W TYMBARKU ‒ Internat Zespołu Szkół im. KEN
(25 miejsc noclegowych)  

K O N T A K T:
34-650 Tymbark  348

tel. 18 33 25 282
www.zstymbark.pl/index.php/internat
e-mail: banachj@op.pl


            

 

 

 

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark