• »

PrzewodniczącyWtorek, 22 2013

 
 
     Przewodnicząca Rady Gminy Tymbark
                         Zofia Jeż
 
       Godziny przyjęć w Urzędzie Gminy w Tymbarku
                          czwartek: 13.30-15.00
                               tel. 661 436 917
 
 
 
 Mam 61 lat i posiadam wykształcenie średnie - z zawodu jestem technikiem ekonomistą. W 2012 roku ukończyłam w Warszawie półtoraroczny kurs, otrzymując certyfikat trenera stowarzyszeń. Od 4 lat pełnię funkcję Sołtysa wsi Piekiełko i Przewodniczącej Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii. 
Jestem matką trójki dzieci: Roberta, Małgorzaty i Piotra oraz babcią Zuzii. Moje hobby to czytanie książek i sport - pływanie, spacery, w młodości - rajdy motorowe o Złoty kask.
  
 
 
Decyzję o kandydowaniu do Rady Gminy Tymbark podjęłam z pełną świadomością, gdyż już wcześniej wykazałam się pracą dla społeczności lokalnej. Przez 12 lat byłam Przewodniczącą Rady Rodziców w Szkole Podstawowej w Piekiełku, w których to latach doprowadziłam do przywrócenia 8-klasowej placówki oświatowej oraz uzyskania zezwoleń na rozbudowę Szkoły Podstawowej i budowę kaplicy.
Obecnie, pracując jako Sołtys, staram się jak najlepiej spełniać powinności wobec społeczności lokalnej. Obce są mi podziały polityczne, waśnie i dzielenie Mieszkańców. Mój wolny czas, gdyż jestem już na emeryturze, pragnę poświęcić na dalszą pracę dla dobra całej społeczności Gminy Tymbark.
 
Z wyrazami szacunku dla wszystkich
Mieszkańców Gminy Tymbark
Zofia Jeż
 
 
 

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark