• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Szkoła Podstawowa w TymbarkuWtorek, 22 2013

 

Szkoła Podstawowa im Józefa Marka w Tymbarku

34-650 Tymbark 354

tel. (18) 33 25 280

e-mail: sptymbark@poczta.onet.pl

www.sp.tymbark.pl

 

Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku – to szkoła, do której uczęśzczaja uczniowie z trzech miejscowości Gminy Tymbark: Tymbarku, Zamieścia i części  Podłopienia. Placówka jest wyposażona w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz estetyczny i ergonomiczny sprzęt.

 W budynku mieści się 12 sal lekcyjnych, sala gimnastyczna, salka korekcyjna, nowoczesna pracownia komputerowa z dostępem do Internetu, biblioteka, w której jest zgromadzony księgozbiór liczący ponad 9 tysięcy woluminów,  Multimedialne Centrum Informacyjne, świetlica i gabinet lekarski.
  Szkoła zapewnia dobry poziom nauczania, pozytywne środowisko wychowawcze, wykwalifikowaną 34-osobową kadrę pedagogiczną, pedagoga szkolnego i logopedę, stwarzając w te sposób przyjazną i serdeczną atmosferę. 

 

LINKI

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark