• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Szkoła Podstawowa w PodłopieniuPoniedziałek, 18 2013

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu

34-650 Tymbark

Podłopień 73

tel. (18) 33 25 072

e-mail: sppodlopien@o2.pl

www.sppodlopien.pl 

 

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu swoją działalność rozpoczęła 1 września 1908 roku. Początkowo nie posiadała własnego budynku i zajęcia lekcyjne odbywały się w wynajętej sali prywatnego domu. Dziś Szkoła ma własny budynek wraz pomieszczeniami wynajmowanymi dla OSP w Podłopieniu.

  Rozbudowana w 2002 roku szkoła posiada 7 sal lekcyjnych, w tym: pracownię komputerową na 10 stoisk, salę zajęć ruchowych wyposażoną w ramach projektu Radosna szkoła, bibliotekę oraz oddział zerowy. Oprócz stałych zajęć, szkoła oferuje dodatkowe zajęcia pozalekcyjne m.in. klub matematyków, kółko teatralne, klub języka angielskiego i niemieckiego oraz zajęcia wyrównawcze.

  Ponadto, dla uczniów o specjalnych potrzebach organizuje zajęcia terapii pedagogicznej, logopedii, rewalidacji. Uczniowie biorą udział w różnych projektach i programach: Indywidualizacja nauczania w klasach I-III w gminie Tymbark, Diament, Szklanka mleka, Owoce w szkole,  wspomniana Radosna szkoła.  

LINKI

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark