• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Niepubliczne Gimnazjum w PiekiełkuPoniedziałek, 18 2013

Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Piekiełku

34-650 Tymbark

Piekiełko 40

tel. (18) 33 25 641

e-mail: nsping@interia.pl

szkolapiekielko.szkolnastrona.pl/

 

Gimnazjum powstało 1 września 2005 roku. Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Piekiełko i Okolic, które podpisało umowę o przejęciu szkoły i dzierżawie budynku z Urzędem Gminy Tymbark.

  Do szkoły uczęszczają nie tylko uczniowie z terenu Piekiełka, ale również z okolicznych miejscowości i sąsiedniej gminy Limanowa. Placówka współpracuje z ze szkołą i gronem pedagogicznym z Whaley Bridge w Angli, co umożliwia uczniom doskonalenie znajomości języka i kultury angielskiej oraz wyjazdy do tego kraju. Pośród wielu osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, biorących udział w różnych konkursów wiedzy i talentu, Niepubliczne Gimnazjum może poszczycić się uzyskaniem w roku szkolnym 2005/2006 Certyfikatu Szkoły Przyjaznej Uczniowi.

  W roku 2013 oddano do użytkowania nowoczesną salę gimnastyczną, wybudowaną ze środków unijnych.

LINKI

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark