• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Przedszkole Samorządowe w TymbarkuPoniedziałek, 18 2013

 Przedszkole Samorządowe

im. Hansa Christiana Andersena w Tymbarku

34-650 Tymbark 495

tel. (18) 33 25 170

e-mail: nzp@op.pl

www.przedszkole.tymbark.iap.pl

 

Publiczne Przedszkole Samorządowe im. Hansa Christiana Andersena w Tymbarku jest placówką 5-oddziałową. Uczęszczają do niej dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole posiada bogatą bazę dydaktyczną oraz wykształconą kadrę pedagogiczną. Dzieci bawią się i uczą w przestronnych i barwnych salach. Do budynku przylega duży ogród z placem zabaw. Przedszkole prowadzi własną stołówkę, która zapewnia dzieciom świeże i smaczne posiłki. Absolwenci naszego przedszkola, to dzieci otwarte na świat, twórcze, osiągające dobre wyniki w nauce szkolnej.

 

LINKI

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark