• » Informujemy, że od dnia 8 czerwca br. Urząd Gminy w Tymbarku przywraca pełną bezpośrednią obsługę klientów. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała dokonać obowiązkowej dezynfekcji rąk i posiadać środki ochrony osobistej w postaci maseczki, szalika bądź chusty. Na korytarzach bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.

Niepubliczne Przedszkole u Cioci AgatkiPoniedziałek, 18 2013

Niepubliczne Przedszkole u cioci Agatki

34-650 Tymbark 326

tel. 662 210 699

e-mail: kontakt@ciociagatki.pl

uciociagatki.pl

 

Niepubliczne Przedszkole U cioci Agatki w Tymbarku rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2012 roku. Funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30- 17:00.

  Nie wygląda jak budynek użyteczności publicznej - mieści się w przystosowanym budynku wielorodzinnym, dlatego dzieci czują się tam jak w domu. Do dyspozycji podopiecznych pozostają trzy sale (jedna przeznaczona do poobiedniego odpoczynku) wyposażone w atestowane meble i zabawki oraz plac zabaw.

  Dzieci spożywają posiłki na oddzielnej sali, która pełni funkcję jadalni. Budynek przedszkola jak i plac zabaw jest ogrodzony i otoczony wysokimi tujami, co daje poczucie bezpieczeństwa.

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark